Bugun...


Yalçın Akbulut

facebook-paylas
KATİL AMERİKA VE UŞAKLARI
Tarih: 29-04-2021 08:21:00 Güncelleme: 29-04-2021 08:21:00


Amerikanın yeni patronu 80 li yaşlarda doktora gitse akıl sağlığı önce kontrol edilip sonra rapor verilecek insanı Biden bizim ülkemizde seni mahkemeler doktor raporu almadan şahit bile kabul etmezler.
Seçilebilmek için Ermeni diasporasının oyunu almak için verdiğin sözler aslında yok hükmündedir.Sende biliyorsun ki Türkler soykırım yapmadı çünkü kendi ülkenle karşılaştırdığın zaman kızılderilleri katleden sizsiniz,Afganistan'da küba'da Irka^ta Liby'da katledilip öldürdüğünüz in sanlarla kendinizi mukayese ettiğinizde ne kadar barbar bir millet olduğunuzu aslında görüyorsunuz.
Sizinle aynı kafada olan Fransa bile habesistanda yaptığı katliamın hesabını veremediği gibi onlarda Türk düşmanlığını adete körükler kararlar aldığı bir gerçektir.
Bu nedir bilirmisin ey Biden efendi sizler tari boyunca Türk İslam alemine yaptığınız haçlı zihniyetinde hiç geri kalmadınız ama her seferinde sopayı yediniz kıçınızın üzerine oturdunuz.Unutmayınki bu millet ülke söz konusu olduğu zaman Gazi mecliste yek vucüt oluk Kuvayi Milliye  ruhunu hemen canlandırırlar.
Etrafımızda bulunan 1o milyon nufüslu Yunanistan'ı kışkırtıp üzerimize gönderirisiniz,2 buçukluk Ermenistanı kışkırtıp aynı şeyi yaparsınız sihalarınızı satmak için her türlü hokkabazlığı yaparsınız yanlı unutmayın biizler Atürük'ün çocuklafrıyız kızdık mı hak getire.
Karabağda yapılan katliamları unutmadık ama çok şükür kardeş Azarbaycan paşinyanı yerlerde sürükleyerek karabağı geri aldılar ama o ermeni piçleri çıktıkları yerleri yakıp yıkacak alçaklıktanda geri kalmadılar.Ermeni meslektaşı 
Zori Balayan'ın 13 yaşındaki bir Azeri çocuk üzerinde gerçekleştirdiği vahşi deney, tüyler ürpertiyor.
Akıl almaz bir işkence öyküsü.
Tarih 25 Şubat 1992… Yer: Hocalı…
Ermeni doktor Zori Balayan, katliam sırasında pencereye çivilenmiş bir erkek çocuk gördü. Aklına kendince dahiyane bir fikir geldi.
BÜTÜN DERİSİNİ YÜZDÜKTEN SONRA 7 DAKİKA YAŞADI
Canlı bir çocuğun, derisi yüzüldükten sonra kaç dakika yaşayacağını hesaplamak için kolları sıvadı. Küçük çocuğun çığlıklarına aldırmadan kafası dahil bütün derisini yüzdü.
Sonra karşısına geçip saat tutmaya başladı. Çocuğun kan kaybından ölümü, 7 dakika sonra gerçekleşti.
“Doktor” ünvanlı cani, akşam bu deneyi üç çocuk üzerinde daha gerçekleştirdi. Bir süre sonra, vahşi deneyini Ruhumuzun Canlanması adlı kitabında, gururla itiraf etti.
Kırmızı bültenle aranan Zori Balayan, o işkenceyi kitabında gururla itiraf ediyor.
“Biz arkadaşımız Haçatur'la ele geçirdiğimiz eve girerken askerlerimiz 13 yaşında bir Türk çocuğunu pencereye çivilemişlerdi. Türk çocuğunun bağırış çağırışları çok duyulmasın diye, Haçatur, çocuğun annesinin kesilmiş memesini çocuğun ağzına soktu.
Daha sonra bu 13 yaşındaki Türk'e onların atalarının bizim çocuklara yaptıklarını yaptım. Başından, sinesinden ve karnından derisini soydum. Saate baktım, Türk çocuğu yedi dakika sonra kan kaybından öldü.
İlk mesleğim hekimlik olduğuna göre hümanist idim, bunun için de Türk çocuğuna yaptığım bu işkencelerden dolayı kendimi rahatsız hissetmedim. 
Ama ruhum halkımın yüzde birinin bile intikamını aldığım için sevinçten gururlanırdı.
Haçatur daha sonra ölmüş Türk çocuğunun cesedini parça parça doğradı ve köpeklere attı. 
Akşam aynı şeyi üç Türk çocuğuna daha yaptık. Ben bir ermeni vatansever olarak görevimi yerine getirdim.
Haçatur da çok terlemişti, ama ben onun gözlerinde ve diğer askerlerimizin gözlerinde intikam ve güçlü hümanizmin mücadelesini gördüm. Ertesi gün biz kiliseye giderek 1915'te ölenlerimiz ve ruhumuzun dün gördüğü kirden temizlenmesi için dua ettik.”
Bu vahşeti soydaşlarımızı bizim ırkımıza yaptılar onların ülkemizdeki uzantıları hala Güneydoğuda polisimize askerimize yapmaya devam ediyorlar.Türk'ün gücü artık son noktaya geldi desemde hala kulaklarında küpeyle dolaşan 
Türk gencinin bunlara cevap vereceğine olan inancımda yavaş yavaş zayıflıyor,
Atalarımız bir Türk Dünyaya bedeldir sözü acaba tarih kitaplarında mı kaldı demekten kendimi de alamıyorum fakat tarihi incelediğimizde şunu da görüyoruz Kurtuluş mücadelesinin verildiği yıllarda Kuva-yi Milliye ye karşı Kuva-yi İnzibatiye kurulmadı mı?
Demek ki diyorum her dönemde hepimiz Ermeniyiz diyen bir gurup çıkacaktır,ama onların karşısında da onlarla mücadele edecek bu vatanı seven dik duruşlu vatan evlatları olacaktır.
Burda haykırmadan edemiyorum bu katliamların hesabı sorulacaktır.Ben hala inanıyorum. Bu yazı 5370 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI