Bugun...


Yalçın Akbulut

facebook-paylas
İÇİMİZ KAN AĞLIYOR
Tarih: 02-03-2020 08:13:00 Güncelleme: 02-03-2020 08:13:00


Türk Milletinin büyüklüğü yıllarca Rusya'yı bu kompleksten çıkaramadı.Çünkü tarihten kaynaklanan ezikliği süper güç bile olsa unutamıyor.Her zamanki gibi hain olan Rusya katil Esedle işbirliğinden geri durmuyor çünkü senelerdir sıcak denizlere açılma fırsatını yakaldığı için Suriye'yi kullanmaktan da geri durmuyor.
Amerik'nın kilometrelerce uzaktan gelip petrol soluması ve Ortadoğuda yaşayan devletlerin ayağa kalkmaması için elinden geldiğini yaptığı gibi Rusya'da bölgede bende varım tezini savunması devam ediyor.
Bu ülkede yaşayan İslam ülkelerinin birlik ve dayanışma içinde olmadığı gibi Türk Milletinide istememesi açıkca görülmeye devam ediyor.Bu şartlar içerisinde 33 askerimizin öldürülmesi karşısında Türk milletinin tek ses olduğu gerçeğini unutkkları kesindir.Bu Millet tarih boyunca yaptığı kahramanlıkları istediği zaman bir gecede yine şahlanıp misillemeleri vereğini bilmeleri gerekir.
Türk ve İslam Ülkelerine karşı uygulanan Haçlı zihniyetinin hiç durmadığı bilinmektedir.Biz Doğu Anadolu Bölgesindeki Ermenilerin yine Rusların kışkırtması ile Kars Ardahan,Erzurum ve Iğdır'da yaptığı katliamları tarih kitaplarından okuduk ama bizim dedelerimiz en canlı tarih olarakta bizlere anlattılar.Ama bakın görün ki Batılı devletler bu katliamı Türkler yapmış gibi Ermeni soykırım tasarıları tek tek parlementolarında kabul ederek adeta Türk Milletinden intiman alam yaroışı içinde oldukları gözlenmektedir.
Unutmayın Avrupa devletleri sizler Haçlı zihniyetiyle Çanakkale'de de yapmaya çalıştınız,Sakarya'da Dumlupınar'da denediniz ama hep sırtınız yerden kalkmadı.Bu millet yeniden şahlandı bunu unutmayın.
Türk'ün Türkten Başka dostu olamadığı bizi yönetenler tarafından artık iyice bellenip gereken cevabı en kısa sürede Katil Esed ve hamisine cevap olarak vermelidir.
Ne Mutlu Türk'üm diyene.Bu yazı 3680 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
YUKARI